Ohlédnutí za rokem 2021

Tento rok nebyl ničím výjimečný, alespoň z mého pohledu. Vše, co se rozjelo a nastartovalo v roce 2019 už jen plynulo a uzavíralo se. Toto je velmi strohé shrnutí, které mě napadlo, když jsem si řekla, „tak co, jaký byl uplynulý rok, máš k tomu co říct?“ Ten den jsem už nic nenapsala, nic víc tam nebylo.

Dnes je to jinak

Dnes je to jinak, vracím se k ohlédnutí za minulým rokem. Říkám si vypni hlavu vezmi si jako mluvčího své srdce.

Na Vánoce jsem dostala krásné karty od Louise Hay. Jednu kartu jsem si vytáhla a musím se smát, nic se neděje náhodou. Tady je její znění.

„S radostí se každý den učím něco nového. Nemohu za druhé převzít jejich lekce. Každý den a v každé situaci se s lehkostí otevírám novému poznání.“ L.Hay

Ještě před tím jsem cítila, že napíšu o uplynulém roce toto.

Rok 2021 byl rok, kdy jsem dospěla k mnoha poznáním. Pochopila jsem až do hloubky svého srdce, že každý člověk je jedinečná bytost. To, co jsem před tím už dávno věděla, ale bylo to tak nějak na povrchu, se teď dostalo dovnitř.

Začala jsem chápat, Ježíše, Hitlera, maminku, tatínka, moje děti, moje klienty, stromy, květiny úplně jinak. Cítím a chápu je přes své srdce. Vím, že každý má svoji cestu, a přišel si na zemi pro své poznání, stejně jako já.

Jako bych dostala možnost jiného úhlu pohledu, Jako by se otevřel jiný vhled do dění na zemi. Neumím to lépe popsat. Snad mě pochopí ten, kdo má vůli pochopit.

Jsem tvůrcem svého života

Pro mě byl rok, který odešel, symbolem všeho. Symbolem přerodu, zmoudření, učení, pochopení a ukončení. Zobrazením plynutí života na této planetě. A také uvědoměním, že svůj život si tvořím já sama.

Na to si vzpomenu vždy, když přijde chmurná myšlenka, kterou jak už teď vím, můžu jen tak nechat běžet. Za chvíli, když si na ni chci vzpomenout, je pryč, není tedy hodna pozornosti.

Mohli byste si myslet, že na mě chmurné myšlenky neútočí. Není tomu tak, moje mysl má velmi sofistikovaný způsob, jak na sebe upozornit, a používá ho velmi chytře. Stále mě učí, jak se posunout dál.

Jsem na světě pro radost a lásku

Tvořím si krásný svět, plný zdravých a veselých lidí. Možná se vám moje tvoření nemusí líbit, můžete k němu mít výhrady, to respektuji, máte na to právo.

Nejsem jiná ne vy, nemám lehčí cestu, jen mám na své cestě, radost a lásku. A to je pro budoucí rok pro mě nejvíc. Tak si to tvořím já. 

Přeji vám z celého srdce, abyste si uvědomili, že jste tvůrci, a žijete svůj život podle svých představ.

Uvědomění je začátek...

Jsem lektorka pohybových aktivit, které vedu pomocí principů Jógy. Pomáhám lidem najít cestu k jejich zdravým tělům, aby si uvědomili že, "Tělo je chrám pro duši, je to nejdůležitější, co na tomto světě máme". Můj příběh si přečtete zde , Přidejte se do komunity lidí na stejné vlně
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů