SM systém

Kurz pro zdravá záda

Vyřešíte dlouholeté bolesti v zádech.

Vaše ploténky budou zdravé i bez operace.

Cvičení, které trvá jen pár minut denně.

Rozhodli jste se kurz koupit a cvičit se mnou SM systém?

Vstupte do členské sekce

Budu se těšit na vaše úspěchy

Blanka

Co je SM systém?

Jednoduše řečeno, je to cvičení s pružnými lany. Cvičení není fyzicky náročné, přesto si jeho prostřednictvím vytvoříte dobrou kondici. Prostě vám bude lépe.

Můžete však opravit svalové dysbalance, uvést své tělo do rovnováhy. Pak přidat jakýkoliv další pohyb, který vaši kondici posune kam budete chtít. To proto, že už vás nebudou bolet záda.

SM systém jako

on-line kurz

Moje zkušenost ze cvičením SM systému je velmi dobrá, vidím obrovské pokroky na svých klientech, už po pár lekcích. Proto jsem se rozhodla vytvořit tento on-line kurz.

Kurz je v podobě výukových videí, kde najdete detailní popis správného nastavení těla, než začnete cvičit. Návod na to, jak pohyb provádět tak, aby měl maximální efektivitu, pro vaše tělo. Každé video dále obsahuje jeden cvik, cviků je celkem 7. Poslední video obsahuje celou sestavu vytvořenou z těchto sedmi cviků. 

Kdo vás cvičením SM systému provede?

Jmenuji se Blanka a budu váš průvodce. SM systémem provázím své klienty v individuálních lekcích, a také v malých skupinkách v kurzech. 

Účinky tohoto jednoduchého, ale zároveň na koncentraci náročného cvičení, jsou úžasné. Mám radost, když mi lidé sdělují své zkušenosti a pokroky.

Domnívám se, že klíčovou roli, zde hraje pochopení principů cvičení s průžnými lany, a trpělivost.

Jde to dělat dvěma způsoby:

  1. Bez kontroly a pochopení - špatně
  2. S koncentrací, kontrolou a uvědoměním - správně

Provedu vás touto jednoduchou metodou cvičení, jak nejlépe to umím. 

Na vás je pak projevit trpělivost, a překonat prvotní nepříjemné pocity, které jsou způsobeny novým pohybem.

Začnete-li tělo zozhýbávat, může to být provázeno prvotními pocity, a někdy i bolestmi. Budete-li postupovat pomalu a vědomě, neublížíte si, i když se bojíte udělat jakýkoliv pohyb. Postupně získáte ke svému tělu důvěru, a strach se vystratí.

Kde se vzal SM systém?

SM systém vytvořil pan doktor Smíšek. Já ho používám ve svých lekcích od roku 2005, kdy jsem absolvovala kurz.

Od té doby se vyvinulo i toto jednoduché cvičení, a také se dostalo do podvědomí veřejnosti, jako účinná mětoda řešení pohybových problémů. 

Můžete se s ním potkat na rehabilitacích u lékaře, nebo v lázeňských pobytech. Možná ho už znáte, potřebujete pouze oživit a vzpomenout si.

Bonus pro vás

Kurz obsahuje cvičení pro protažení a posílení oslabených částí vašeho těla, tyto cviky jsou navíc a nemusíte je cvičit, ale můžete to alespoň vyzkoušet.

Cena kurzu

Cena za celý kurz je 1290,-Kč

Jestli jste se rozhodli, že to za vaše zdravá záda stojí, a jdete do toho vyplňte formulář, zaplaťe kurz a přihlaste se do členské sekce, kde na vás kurz už čeká.

Můžete začít cvičit hned teď.

Ještě si nejte jisti?

Možná potřebujete vidět, jak to bude fungovat. Pro představu se můžete podívat do členské sekce, kde jsou pro vás připraveny produkty zdarma. Můžete se rozhodnout později.

Stačí se zaregistrovat a vstoupit.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na b.szabo@post.cz 

Jsem tu pro vás.