Toužíte vidět lépe?

4 jednoduché kroky, jak zlepšit zrak 

Zajímá vás to?

Zaregistrujte se do členské sekce, tady najdete E-book o očích zdarma. Také další zajímavé produkty, pro vaše zdravé tělo. 

Udělejte si registraci a vstupte do prostoru, kde najdete mnohem víc

Co vám může eBook přinést?

 • Máte pocit, že se váš zrak zhoršuje, stále kupujete nové brýle s vyšší dávkou dioptrií? A nevíte, jak to zastavit?
 • Chcete vidět lépe? Víte, že pro to můžete něco udělat?
 • Máte často bolestivé a unavené oči? Cítíte, že potřebují odpočinek a nevíte, jak na to?
 • Cítíte tlak za očima? Nemusíte se bát, jde to opravit.
 • Můžete to změnit, nebo alespoň zastavit. Chcete vědět, jak na to?

Vše, co očích potřebujete vědět, najdete v eBooku Zdarma 

"Uvařte si kávu v klidu se posaďte, a čtěte o svých očích. Vaše oči budou šťastné. A jestli potřebujete, klidně si vězměte brýle, možná je za čas nebudete potřebovat".

Co získáte?

 • eBook zdarma
  Naplněný praktickými radami, jak sami můžete zlepši svůj zrak. Jak vám cvičení, strava, odpočinek a masáž pomůže zastavit zhoršování zraku.
 • Video jóga očí
  Srozumitelný návod, jak cvičit s očima pár minut denně a mít silné a zdravé oči.
 • Video masáž očí
  Návod, jak ulevit svým očím, když jsou unavené a přetížené.

Teď máte své oči ve svých rukou

S radostí jsem vložila své zkušenosti s očima do tohoto ebooku zdarma. Budu vám moc vděčná za zpětnou vazbu.

napište mi na b.szabo@post.cz

Vaše Blanka Szabóová

Reference

Moc hezky a všem přístupně napsaná knížka, podněcující vyzkoušet něco tak jednoduchého, co "přeci nemůže fungovat ", když to můžeme zvládnout sami doma bez vědy, odborných zákroků a medikace. Ano, stačí důslednost a pravidelnost a to je problém. Také mám předepsané brýle od 40 let věku, asi 3/4 a rozhodnutím, že jich není potřeba, jsem vydržela bez brýlí zcela do 50 let. Ano, mnohé, ne-li vše je v hlavě. Jsem ráda, že jsem na Váš e-book narazila a seznámila se s ním. Cvičeníčka budu uplatňovat, ovšem nejsem si jista, zda pravidelně.
Alena Večeřová
E-book mě nadchnul a moc ráda ho budu doporučovat dál. Ano dříve jsem již slyšela o cvičení očí, ale ani mě nenapadlo, že je tolik cviků. Hned jsem je vyzkoušela a zavedu je do každodenního návyku. Již dříve jsem chtěla vyzkoušet Trátak a díky tobě už to nebudu odkládat. Překvapila mě jóga pro oči, neměla jsem tušení, že něco takového existuje.
Radka Drhová Autorka projektu Výroba svíček a mýdel pro každého. www.radkadrhova.cz
Poslal(a) Ivana, Dnes v 0:08 Když jsem se dozvěděla o tom, že Blanka napsala knihu Jak vidět dobře bez brýlí i po čtyřicítce, hned mě napadla myšlenka, že tohle zrovna potřebuji. Ne proto, že už mi čtyřicet bylo hóóódně dávno 😊, ale hlavně proto, že v uplynulých několika letech pociťuji zhoršení zraku, což mě začíná dost omezovat. Brýle mi vadí při čtení i při práci s PC, navíc mám pocit, že mi neslouží tak, jak by měly. Mívám oči často po práci unavené. A jsem si vědoma, že úroveň zraku můžeme sami ovlivnit. Sama jsem před nějakou dobou objevila a začala praktikovat některé oční cviky, včetně cviků energetických, po nichž se mi vždy uleví, a cítím se dobře. Proto mě Blančiné téma přitahovalo. Když se mi kniha dostala do rukou a přečetla jsem si informace v ní včetně praktických rad a zkušeností, došlo mi, že to jsem opravdu potřebovala vědět. Uvědomila jsem si, že mé zhoršení zraku ovlivnily přesně ty příčiny, které Blanka popisovala v tom e-booku. A to je jen jeden z několika atributů, kvůli nimž si myslím, že kniha je psána poctivě a má přínosný obsah. Jsem ráda, že ji mám. Některé cviky, které Blančina kniha obsahuje, už jsem cvičila ještě předtím, než se mi do ruky dostala. A co mě příjemně překvapilo, jsou tam i cviky, které jsem neznala. A těším se, až je vyzkouším. Protože ty známé, které praktikuji, tak ty mi moc pomáhají. A věřím, že budou stejně dobře pomáhat i ty ostatní, pro mě (zatím) nové. Čemu jsem při čtení knihy uvěřila, je skutečnost, že se mi zrak může pravidelným cvičením i zlepšit natolik, abych nemusela brýle používat. Pociťuji blahodárné účinky na mé oči po každém cvičení a znám takového člověka, který to dokázal. A taky si uvědomuji, že je třeba pro to něco udělat, což zatím nedělám, přiznám se. Je třeba cviky provádět pravidelně, nejlépe denně. Ne jako já hlavně při jejich únavě. Takže pro mě další výzva!? 😊 Je dobré a žádoucí mít v životě něco, co člověka pohání kupředu. Zdolání nějaké mety - cíle, vede ke změně a k růstu. A změna je kořením života. E-book doporučuji všem, kteří mají rádi výzvy a sebe, resp. své oči, a kteří si chtějí svůj život okořenit a zároveň vzít odpovědnost za zdraví svých očí do vlastních rukou. Blanka a její kniha jsou ty pravé průvodkyně na cestě k tomu, toho dosáhnout. Ivana
Ivana PalubjákováČarodějka