Jak vznikl on-line kurz pro fitness instruktory

Proč vznikl on-line kurz pro fitness instruktory?

  • Miluješ sport a pohyb a nemáš práci?
  • Máš práci, která tě nebaví a chceš to změnit?
  • Ptáš se, „co je mým posláním v životě“?
  • Hledáš a nevíš, co dělat, ale víš, co nedělat?
  • Chceš se stát dobrým instruktorem, dobrým trenérem?
  • Máš velmi málo času a cestování za kurzem je pro tebe překážka, a taky to docela zvedne cenu kurzu, považ cesta a ubytování něco stojí?
  • Chceš podnikat a mít svobodnou práci, stát se odborníkem pouze za 15990,-Kč. 
  • Jestli tvoje odpověď, alespoň na jednu otázku zní „ANO“, čti dál.

Právě pro tebe, jsem vytvořila on-line kurz pro fitness instruktory.

Víc o kurzu najdeš tady

Zajímá tě, jak On-line kurz vznikl?

Škola fitness získala svoji první akreditaci MŠMT před více než deseti lety. Od té doby dostalo osvědčení o kvalifikaci mnoho nových trenérů. Někteří úspěšně založili svou podnikatelskou činnost a vytvořili úžasné projekty. 

V posledních letech jsem však cítila, že je nutné udělat změnu. Ale znáte to, do rozjetého vlaku se špatně naskakuje a zabrzdit ho také stojí nějakou energii. Člověk se změně brání, nechce se mu do ní. Možná víte o čem mluvím.

Že jsou moje pocity správné, se ukázalo na začátku roku 2020. Byl to rok nové dvacetiletky mého fitness centra a taky jsem otevřela s kamarádkou novou jógovou shalu. V lednu začal nový turnus kurzu pro Fitness instruktory, všechno bylo rozběhnuto na plný výkon.

A náhle přišla změna . Velmi rychle a zdánlivě nečekaně. Dnes už vím, že to bylo to nejlepší, co mně mohlo potkat.

Vlak se prudce zastavil

V březnu 2020 přišel náraz. Totální zastavení všeho. Můj vlak se prudce zastavil. A co teď?

Z počátku jsem věřila, že za měsíc, nebo dva se všechno rozběhne. Já dokončím kurz, jako vždy a vše půjde opět dál.

Zkoušela jsem konzultace přes Zoom, ale studenti, ani já jsme, nebyli na tuto variantu ještě připraveni. V květnu jsme mohli opět pracovat. V říjnu se vše opakovalo. Opět totální uzavření všeho. Znovu ta otázka. Co teď?

Už jsem připravena na změnu, teď už ano

V posledních letech se naštěstí zdokonalily moderní technologie. On-line prostředí frčí naplno. Všechny školy se učí, učit on-line. Proč ne já?  Kdy, když ne teď, hned?

Nový vlak vyjíždí ze stanice, nastupuju a jedu, už jsem připravena. 

Jdu do toho, rozhodla jsem se!

Začala jsem přepracovávat svůj kurz na On-line verzi. Abych mohla kurz vytvořit kvalitně, přihlásila jsem se do on-line kurzu. Práci na tvorbě kurzu mi hodně usnadnil. Přesto bylo pro mě moc těžké, naučit se nové věci.

Vytvořit všechny ty technikálie, potřebné k on-line kurzu, bylo fakt hodně náročné. Vyrostla jsem v době , kdy telefon byl pouze v telefonní budce na ulici a počítač v scifi filmech.

Práce bylo mnoho, ale ohromně mě to bavilo. Miluju nové věci, nové informace mně baví. Byla jsem vděčná, za každou, pro někoho, maličkost, kterou jsem se naučila. Pro mně, to byla velká věc.

Byla jsem na sebe hrdá, když se mi podařilo vytvořit kurz tak, že teď funguje. Je to krásný pocit překonat strach. Je to krásný pocit, jít naproti těžkosti. Všechno totiž jde, když se chce. Mám z kurzu dobrý pocit myslím, že se mi fakt povedl. 

Tvořit kurz byla zábava

Ale taky velká dřina. Hodiny sezení u počítače, jsou pro mě člověka zvyklého na pohyb, peklo. Ale při této tvořivé práci, jsem vše snášela dobře.

Těšila jsem se, až kurz bude v provozu a noví instruktoři, budou mít stejné báječné zážitky z nových informací jako já. Stejně krásné pocity, až se zvládnou naučit pro ně těžké, nové a zatím nepoznané.

Od začátku tvoření do kurzu postupně přistupovali noví budoucí instruktoři a dávali mi důležitou zpětnou vazbu. Jsem za ně moc vděčná. Děkuji.

A nyní jupííí, už je úplně hotov a je tady. Je plně funkční, plně automatizovaný a připraven pro Vás.

Mám radost jak se kurz povedl

Vím, že je mnohem efektivnější, než jeho starší bratr. Všechny přednášky jsou natočeny do videí a proto si můžete přednášku přehrát několikrát. Což nebylo dřív možné.

Často se mi stávalo, že si studenti na dalším setkání z minulé přednášky příliš nepamatovali. Museli jsme vše znovu opakovat. Nyní si můžete pustit přednášku i několikrát za sebou, dokud téma úplně nepochopíte.

Další výhodou je také větší množství praktických lekcí, na které nebylo tolik času, jak bych si představovala. Proto taky je kurz on-line ve větším obsahu z původních 150 hodin na 220 hodin, za stejnou cenu. Zvýšení obsahu je zejména praxí.

Dřív trval kurz 8 víkendů. Taková rychlokvaška. Dnes je mnohem obsáhlejší, kvalitou převyšuje původní kurz. Nyní můžete studovat až 35 týdnů, nejdéle však dva roky.

Na vše máte přesně tolik času, kolik si sami určíte. Při intenzivním studiu, lze kurz urychlit, ale je pak větší nárok na váš čas.

Důležitou výhodou je možnost studovat kdykoliv. Večer, když dáte děti spát, ráno, když je vypravíte do školy. Nebo kdykoliv máte volno, když nemáte děti. Nejste odkázaní na konkrétní datum a konkrétní čas. Máte zde čas ve svých rukou.

Vaše kvalifikace nemusí být obnovována, zůstane vám navždy. Stejně jako všechny přístupy k materiálům a videím. Zůstane vám také moje podpora i po ukončení kurzu.

Studium není lehké

Je  toho opravdu dost a není možno odkládat to na někdy. Úkoly je potřeba plnit průběžně. Není lehké naučit se nové věci, získat nové poznatky. Je to výzva, tak se toho nebojte a pojďte do toho. Vy to dáte. Velké úspěchy rostou z půdy překážek. 

Na zkoušku se přihlásíte, až se cítíte připraveni, netlačí vás čas. Pokud vás čas tlačí, potřebujete kurz dokončit co nejdřív, je to možné, ale bude to makačka.

Máte čas ve svých rukou, stejně jako svůj život.

 

 

 

Jsem lektorka pohybových aktivit, které vedu pomocí principů Jógy. Pomáhám lidem najít cestu k jejich zdravým tělům, aby si uvědomili že, "Tělo je chrám pro duši, je to nejdůležitější, co na tomto světě máme". Můj příběh si přečtete zde , Přidejte se do komunity lidí na stejné vlně
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů