Webinář 

Jak žít podle Toltéků

Toltécké učení nastartovalo můj osobní rozvoj

Dlouhá léta jsem jela na mareriální a výkonostní vlně. Byla jsem jako křeček v kolečku a měla jsem pocit, že nemůžu dělat jinak.

Ale přesto jsem někde uvnitř respektovala některá svá osobní nastavení, která nešla přetlačit a ni konzumním životem. Možná jsem už tehdy poslouchala intuici. 

Když jsem si vybírala co budu v životě dělat, nešla jsem tam kde bude nejvíc peněz, popravdě mě to ani nezajímalo, i když jsem měla dvě děti a byla na ně téměř sama. 

Při výběru své práce jsem se zeptala sama sebe, co by tě bavilo nejvíc? Dnes, když o tom přemýšlím, uvědomuji si, že to není běžné. Že si lidé takto běžně svoji práci nevybírají a děkuji za to, že já jsem to tak měla už tehdy.

Zpětně vidím, že jsem vždy dělala to co mě baví, nebo mě bavilo to, co jsem dělala. Vždy to byla práce s lidmi a pro lidi. Z toho tak trochu soudím, že by to mohl být můj životní úkol, práce pro lidi.

Dnes už vím, že je to pouze jeden z mnoha úkolů. Také vím, že ten nejdůležitější úkol je práce na sobě. Protože jen tak, může mít práce pro celek smysl.

Možná to cítíte stejně, pak je Webinář určen právě vám, a já se na vás budu těšit.

Co může toltécké učení změnit vám? 

Tato otázka se nedá jednoznačně zodpovědět. Můžete se ale pokusit naladit se na vlnu, na které jedu teď já. Tedy jestli chcete ve svém životě něco změnit.

Možná jste už dávno četli mnoho podobných knih a také tu o čtyřech dohodách. Možná si říkáte jo super ale mně se v životě nic nezměnilo. Nijak to na mně nezapůsobilo. To všechno je možné.

Každá bytost je naprosto jediněčná, a má svůj filtr na vše co prožívá. Možná potřebujete další puzzle poslední klíček do své skládanky, aby to zapadlo a vám se otevřeli dveře uvědomění. 

A možná vám ani toto nepomůže, ale co když ano. Co když je právě můj filt, kterým jsem vstřebala toltécké učení ten, který vám pomůže vnímat svět jinak.

Můžete si to ověřit a nebo ne, jsou to dvě možnosti a je na vás, kterou použijete. Můžete si poslechnou jakou cestou jsem šla, a jak vnímám já svůj život podle čtyř jednoduchých pravidel.

Můžete se nechat inspirovat, jak se učím pracovat se slovy, se vztahovačností, s domněnkami, s energíí, se strachy. Jak jsem se setkala se strachem ze smrti můžete přečíst na mém Blogu.

Číst neznamení žít

Nestačí jen číst spoustu knížek, hltat přednášky, a sledovat spirituální filmy, je potřeba to žít. Je to stejné jako byste četli o józe, a nikdy nepraktikovali jedinou informaci, nikdy nenavštívili jedinou lekci.

Takový přístup nemá žádné pozitivní účinky na váš život. Nepřispívá ke změně vašeho neuspokojivého životního stereotypu. Můžete pak říci, vždyť já to všechno znám ale není to k ničemu.

Ano takový přístup opravdu nikam nevede, je potřeba to začít praktikovat ve svém životě. Je potřeba začít po kapkách vlévat tyto, podle vaší intuice, pozitivní poznatky do svých žil. Nechat to prostoupit všemi buňkami, jen tak pocítíte jiný, nádherný život.

Neznamená to, že budete něco radikálně měnit. To je totiž nejčastější obava. Lidé mají obecně strach ze změny. Nic a nikoho nebudete měnit, ono se to změní samo a to je na tom to nejkrásnější. 

Chcete vědět víc?

Zaujalo vás o čem tady píšu? Pak jste možná připraveni přijmout můj pohled na život a bude vám webinář k osobnímu prospěchu. Můžete tedy pokračovat dál a kliknout na tlačítko.

Webinář najdete v členské sekci zcela zdarma.

V členské sekci najdete další placené i neplacené produkty. Všechny se týkájí vás vašeho těla i duše. Všechny jsem pro vás přehledně uspořádala do členské sekce, kde pro vás budou vždy k dispozici. 

Zaregistrujte se a vstupte prosím

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů